eLearning - Angličtina kompletní kurz

přidáno: 10. 8. 2010 5:31, autor: Jiří Heczko   [ aktualizováno 21. 8. 2010 7:11 ]
V září 2010 zařazujeme do výuky kompletní multimediální výukový kurz společnosti LangMaster který je založen na učebnicích English Elements nakladatelství Hueber. Kurz pokrývá úrovně začátečníci až pokročilí. Bude zároveň doplňován vlastními kurzy naší školy (zejména poslechová cvičení, gramatika, slovní zásoba). Celý výukový materiál poslouží jako základ pro přípravu na certifikované zkoušky Cambridge KET/PET/FCE. Kurz je přístupný prostřednictvím našeho výukového webu odkudkoliv kde je přístup k internetu. 

Souhrnem všech těchto opatření vstupujeme do další fáze digitalizace výukových materiálů, jakož i poskytování kvalitní jazykové přípravy a zajištění počítačové gramotnosti. Doufám, že těchto nadstandardních podmínek pro výuku naši žáci využijí! Podmínkou přístupu je aktivní účet v doméně zszatopkovyh.eu a získání klíče ke konkrétnímu kurzu. Kurz nám finančně sponzoruje firma Awor Třinec.


Současně s instalací tohoto kurzu byl proveden upgrade webové aplikace Moodle která tvoří jádro systému pro poskytování výukového obsahu, doplněný o Google Apps EEStará verze Moodle poběží paralelně s novou pro případ, že si budete chtít zopakovat látku z předcházejícího roku. Pro rodiče dětí bude nejspíš zajímavé, že v kombinaci Žákovská + Moodle + Google Apps EE dostávají detailní přehled jak se jejich potomstvo vzdělává (nebo nevzdělává).

Comments